SVADOBNÉ OZNÁMENIA

VYROBENÉ DOMA ALEBO OD PROFESIONÁLOV?

Svadobné oznámenia sú asi najznámejší poslovia dobrých správ. Žiaden kúsok papiera so sebou nenesie toľko radosti, lásky a očakávania. Preto niet divu, že sú pre budúcich novomanželov veľmi dôležité. Možno tiež práve stojíte pred otázkou či si ich vyrobiť sami doma alebo ich tvorbu zveriť profesionálom.

 

 

UROB SI SÁM MÁ SVOJE ČARO

Domáca výroba svadobných oznámení nemusí znamenať priamo hand-made. Najčastejšie postačí šikovný program v počítači a trocha zručnosti. Výhodou tohto riešenia je v každom prípade najmä originalita. Môžete si byť istí, že rovnaké oznámenia nebude mať nikto iný. Vaši blízki tiež určite ocenia pridanú hodnotu ručnej práce a osobný rozmer, ktorý vám „vonku“ nikto neponúkne.

Naopak, najväčšou nevýhodou je tu riziko nekvalitného spracovania (v súvislosti s neprofesionálnou grafikou), najmä nižšia kvalita tlače na niektoré papiere.

Náš tip: Skutočne hand-made svadobné oznámenia (ručné strihanie, písanie, lepenie…) odporúčame pri menšom počte kusov. Tvorba 100 či 200 oznámení, resp. pozvánok už je časovo aj technicky náročnejšia.

NECHAJTE TO NA PROFESIONÁLOV

Objav internetu nám zjednodušil nielen bežný život, ale aj organizáciu eventov akými sú svadby. Pri hľadaní svadobných oznámení sme nikdy nemali širší výber papierov, typov písma, grafík, sprievodných textov. To je dôvod, prečo je oslovenie profesionálnej firmy najpohodlnejší a najjednoduchší spôsob ako získať krásne oznámenia a iné svadobné tlačoviny.

Stačí niekoľko kliknutí a v rovnakom štýle si rýchlo objednáte aj menovky na stoly, zasadací poriadok či kartičky s menu. Nemusíte sa pritom báť o kvalitu grafiky ani tlače.

Náš tip: Ak túžite po originálnych oznámeniach, no nemáte čas na domácu výrobu, požiadajte profesionálny tím o individuálny návrh. Radi vám vyjdú v ústrety a obe strany budú spokojné.

Pridaj komentár