Splň si svoj sen o fotografovaní

Zaplať raz, študuj neobmedzene.

Vždy Ste túžili po tom, naučiť sa fotiť, no nebol na to čas? Teraz si ľahko môžete splniť svoj sen. Stačí, ak máte k dispozícií fotoaparát a internet. Dvojica skúsených fotografov z pod Tatier – Tomáš a Darina Protography vytvorila on-line kurz fotografovania určený pre úplných začiatočníkov alebo pre tých, ktorí chcú začať fotiť v manuálnom režime.

V rámci 100-minútového on-line kurzu Začínam fotiť je pre Vás pripravených šesť vzdelávacích modulov, pomocou ktorých sa krok po kroku naučíte pracovať s fotoaparátom v manuálnom režime. Naučíte sa zvoliť správny formát fotografie, ostrenie, nastavenie clony, uzávierky a ISO. Nič Vám to nehovorí? Potom je kurz Začínam fotiť to ideálne riešenie práve pre Vás. Tvorcovia kurzu pripravili pútavý obsah v podobe skrípt, ktorý šikovne doplnili aj praktickými video ukážkami a kontrolnými domácimi úlohami s konzultáciu fotiek.

Zakúpením kurzu získavate neobmedzený prístup k vášmu vzdelávaniu za zvýhodnenú cenu 49€. Obsah kurzu Vám bude k dispozícií nielen počas štúdia, ale aj po jeho skončení. Navyše získate prístup k novým bonusovým videám, ktoré tvorcovia postupne pridávajú.

On-line kurzu fotografovania Začínam fotiť je dostupný aj vo vašom mobilnom telefóne či tablete. Študovať tak môžete kedykoľvek a kdekoľvek chcete.

Pridaj komentár