Plánovanie svadby bez stresu a hádok? Je to možné


Svadba môže byť rovnako krásna pre nevestu aj ženícha. A to aj vtedy, ak je šťastný pár tvorený dvoma absolútnymi protikladmi. 

Vaše predstavy o dokonalej svadbe sa môžu líšiť podľa vkusu. To je celkom v poriadku! Ste odlišné osobnosti a váš spoločný život bude plný hľadaní kompromisov, ktoré neublížia ani jednému z vás. 

Nemusíte byť obaja zamilovaní do ružovej farby či do tej istej hudobnej skupiny. Cieľom je, nájsť zlatú strednú cestu. Zorganizovať svadbu, na ktorú budete s úsmevom spomínať po celý zvyšok života. Spolu.

Poradíme vám, ako na to.

Vytvorte si zoznam

Obaja svoj vlastný. Potom hľadajte spoločné body. Alebo aspoň podobné…

Zverte prípravy do rúk profesionálom

Vyberte si svadobnú agentúru, alebo aspoň konzultanta, ktorému dôverujete. Absolvujete niekoľko rozhovorov a určite vám pomôže odkryť nové možnosti ako nájsť kompromis. 

Svadobný fotograf je počas svadby váš najlepší priateľ

Výber svadobného fotografa sa rozhodne neoplatí nechať na náhodu. Naopak. Je priam žiaduce sa s ním stretnúť osobne, pokojne aj niekoľkokrát, pred svadbou. 

Počas stretnutí preberiete detaily vašich budúcich svadobných fotografií, ale tiež sa uistíte, či si s fotografom rozumiete po ľudskej stránke. Musíte sa v jeho prítomnosti cítiť dobre, predsa s ním strávite počas svadby dosť času. 

Svadba v obľúbenej destinácií

Čo ak sa nachádza  vaše vysnívané miestečko pár stoviek kilometrov od vášho domova?

Ak sa nedokážete zhodnúť na prípravách svadby v mieste vášho bydliska, možno by ste sa mali vybrať tam, kde ste boli spolu na dovolenke. Alebo do vašej vysnívanej destinácie. 

Zistite, čo všetko potrebujete vybaviť na svadbu mimo vášho domova a možno prídete na to, že to nie je až taký bláznivý nápad. Samozrejme, svadbu to trochu zmenší, kvôli finančným nákladom na jedného hosťa. 

Nechajte veciam voľný priebeh

Priveľký stres svadbe nepomáha. Prežívate jedno z najkrajších období života, tak si ho vychutnajte. Možno tie drobné rozdiely, ktorým ste prikladali takú veľkú váhu, predsa len nie sú tak dôležité. Mnohé nevesty a ženíchovia sú, celkom zbytočne, v napätí počas príprav, aj počas samotného obradu či hostiny. 

Stres však pokazí váš krásny zážitok. Tak buďte pokojní, svadba je len jedna. Zabávajte sa, užívajte si váš deň plnými dúškami.

 

FineArt Svadobný fotograf Darina a Tomas Photography

Pridaj komentár